Do czego nosić muszkę casualową

Mucha to współcześnie zupełnie inne spojrzenie na tego typu element męskiej garderoby. Choć oczywiście nadal spotkać ją można podczas wielkich uroczystości, to jednak coraz częściej jest gościem w codziennym ubiorze. Wszystko wspaniale brzmi, a mężczyźni przekonują się, że to doskonała alternatywa dla krawatów.

sprzedaż hurtowa biustonosze push up sklep

Jednak pojawia się zasadnicze pytanie, skoro można ją nosić na co dzień, to tak naprawdę do czego? Przede wszystkim należy podkreślić, że współczesne muchy to cała paleta barw, wzorów, oryginalnych zestawień. Wykorzystanie ich do koszul noszonych na co dzień, także tych w kratę, czy jeansowych jest doskonałym połączeniem. Co więcej dzisiaj koszula ze swetrem femi plesure, czy nawet sportową bluzą to standardowa stylizacja, której dopełnieniem może być właśnie nasza casualowa muszka.

I tak naprawdę od nas zależy, jak ją wykorzystamy, aby przyciągnąć nie jedne spojrzenie. Propozycji jest wiele od prostej kratki, czy kropek, przez kwiatki, aż po bardzo oryginalne i nowoczesne formy..